Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Системи за безжична резервна копија > Безжичен резервен систем на фотоапарати

Безжичен резервен систем на фотоапарати

Категории на производи од Безжичен резервен систем на фотоапарати , ние сме специјализирани производители од Кина, Безжична резервна камера за автомобил , 2.4G Безжичен резервен систем на фотоапарати добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Безжичен резервен комплет за камера R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Безжична обратна резервна камера со монитор

  Безжична обратна резервна камера со монитор

  • Бренд: Sunveytech

  • Пакување: Цртан

  • Способност за снабдување: 100000pcs/month

  • Мин. Со цел: 2 Piece/Pieces

  • Сертификат: FCC CE ROHS

  резервна

  • Приказ на задниот монитор на фотоапаратот со заден приказ

  Приказ на задниот монитор на фотоапаратот со заден приказ

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS optional

  Предна / задна камера со монитор со безжичен систем, монитор на екран во боја 4,3 инчи За СЕДАН, СУВ, ПИКУП итн. Монитор Вграден безжичен видео приемник, камера изградена со видео предавател Карактеристики Операција со повеќе јазици: англиски, кинески, N едераленд, PYCC, италијански, ESPA, Германски , француски итн...

  • Резервни монитори за обратна камера

  Резервни монитори за обратна камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS optional

  Предна / задна камера со монитор со безжичен систем, монитор на екран во боја 4,3 инчи За СЕДАН, СУВ, ПИКУП итн. Монитор Вграден безжичен видео приемник, камера изградена со видео предавател Карактеристики Операција со повеќе јазици: англиски, кинески, N едераленд, PYCC, италијански, ESPA, Германски , француски итн...

  • Безжичен систем за монитор на заден приказ

  Безжичен систем за монитор на заден приказ

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS optional

  Предна / задна камера со монитор со безжичен систем, монитор на екран во боја 4,3 инчи За СЕДАН, СУВ, ПИКУП итн. Монитор Вграден безжичен видео приемник, камера изградена со видео предавател Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Мулти-јазична операција:...

  • Резервна камера за паркирање за безжичен автомобил

  Резервна камера за паркирање за безжичен автомобил

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS optional

  Предна / задна камера со монитор со безжичен систем, монитор на екран во боја 4,3 инчи За СЕДАН, СУВ, ПИКУП итн. Монитор Вграден безжичен видео приемник, камера изградена со видео предавател Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Мулти-јазична операција:...

  • Систем за обратна камера во предниот изглед

  Систем за обратна камера во предниот изглед

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS optional

  Предна / задна камера со монитор со безжичен систем, монитор на екран во боја 4,3 инчи За СЕДАН, СУВ, ПИКУП итн. Монитор Вграден безжичен видео приемник, камера изградена со видео предавател Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Мулти-јазична операција:...

  • Резервна безжична систем на камера

  Резервна безжична систем на камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS optional

  Предна / задна камера со монитор со безжичен систем, монитор на екран во боја 4,3 инчи За СЕДАН, СУВ, ПИКУП итн. Монитор Вграден безжичен видео приемник, камера изградена со видео предавател Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Мулти-јазична операција:...

  • Резервна камера со монитор 4.3инч

  Резервна камера со монитор 4.3инч

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS optional

  Предна / задна камера со монитор со безжичен систем, монитор на екран во боја 4,3 инчи За СЕДАН, СУВ, ПИКУП итн. Монитор Вграден безжичен видео приемник, камера изградена со видео предавател Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Мулти-јазична операција:...

  • Безжичен резервен комплет за камера

  Безжичен резервен комплет за камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Безжична бекапна камера SVTCAM и 5-ЛЦД-монитор Kit.IP 68 Водоотпорен ретро-камера со лиценца за заден приказ со лесна инсталација за автомобили, камиони, ван, приколки, кампер 1. [ Надграден монитор ] 5-инчен TFT LCD екран со камера за враќање на регистарската табличка со широк агол, можете да видите повеќе слики....

Кина Безжичен резервен систем на фотоапарати Добавувачи

1,2.4G дигитален безжичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. Лесно се инсталира, нема покомплексно жици.

2, 7-инчен TFT LCD екран Монитор со вграден безжичен ресивер - слика со висока резолуција и целосен дисплеј во боја.

3, камера со резервна копија со ретровизор IR со вграден безжичен предавател --- со индивидуална LED-инфрацрвена (IR) 12/18/28 за ноќна визија. Цврста метална камера со IP68 Водоотпорен и кал доказ, Дизајнирана и тестирана за екстремни климатски услови.

4, Напон на напон Од напојување од 12-32V DC, флексибилна компатибилност на возилото.

5, Дигитална безжична технологија за специјализирани возила, Без никакво мешање во други безжични уреди, доколку обезбедите стабилна и висока резолуција на слика со опсег на прифаќање од 100М на отворени места.

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site