Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > 360 камера околу погледот

360 камера околу погледот

Категории на производи од 360 камера околу погледот , ние сме специјализирани производители од Кина, Камера со страничен преглед , Камера за заден преглед добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Паркинг со камера R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • 1080P околу погледот Резервна камера за обратна обработка на паркирање за автомобил RV

  1080P околу погледот Резервна камера за обратна обработка на паркирање за автомобил RV

  • Единечната цена: USD 10.9 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена кутија за боја, 0,35 кг / сет

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Предна / задна / лево / десна страна / камион 360 за камера за паркирање на возење за возење за возење Инсталација: 3M лепак за пастер / дупчење

  • 360 камера околу погледот

  360 камера околу погледот

  • Единечната цена: USD 10.9 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена кутија за боја, 0,35 кг / сет

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Предна / задна / лево / десна страна / камион 360 за камера за паркирање на возење за возење за возење Инсталација: 3M лепак за пастер / дупчење

Кина 360 камера околу погледот Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во 360 камера околу погледот, ние сме професионални производител на Камера со страничен преглед,Камера за заден преглед,Паркинг со камера,Обратна камера,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на 360 камера околу погледот за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во 360 камера околу погледот, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Камера со страничен преглед,Камера за заден преглед,Паркинг со камера,Обратна камера,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за 360 камера околу погледот!

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site