Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Wични системи за резервна копија на фотоапарати > AHD жичен резервен систем на фотоапарати за камион

AHD жичен резервен систем на фотоапарати за камион

Категории на производи од AHD жичен резервен систем на фотоапарати за камион , ние сме специјализирани производители од Кина, Комплет за камера во заден изглед , Ahd жичен систем за резервна копија на фотоапарати добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Комплет за резервна копија на Ахд R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Резервна копија на екранот за обратна монитор 7inch

  Резервна копија на екранот за обратна монитор 7inch

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За возење набудување на паркирање и возење со...

  • Обратна монитор Камера за заден преглед за камион

  Обратна монитор Камера за заден преглед за камион

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За возење набудување на паркирање и возење со...

  • Видео монитор на камера во страничен поглед

  Видео монитор на камера во страничен поглед

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За набудување на возење систем за мониторирање на резервната камера во обратна насока Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно...

  • Назад на содржина

  Назад на содржина

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За набудување на возење систем за мониторирање на резервната камера во обратна насока Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно...

  • Приказ за обратна монитор на резервната камера 1080P

  Приказ за обратна монитор на резервната камера 1080P

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За набудување на возење систем за мониторирање на резервната камера во обратна насока Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно...

  • Монитор за обратна камера 1080P

  Монитор за обратна камера 1080P

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За набудување на возење систем за мониторирање на резервната камера во обратна насока Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно...

  • Систем за камера за монитор на страничен заден приказ

  Систем за камера за монитор на страничен заден приказ

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За наб Monitorудување на возење Паркинг на обратен преглед и снимање Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно видување 2. Слушам сензор:...

  • Резервна копија на AHD и комплет за монитори

  Резервна копија на AHD и комплет за монитори

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За наб Monitorудување на возење Паркинг на обратен преглед и снимање Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно видување 2. Слушам сензор:...

  • Комплет за монитор на камера од 1080P со заден приказ

  Комплет за монитор на камера од 1080P со заден приказ

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За наб Monitorудување на возење Паркинг на обратен преглед и снимање Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно видување 2. Слушам сензор:...

  • Систем за мониторинг на голема брзина LCD монитор за возило 7 инчи со IR камера за ноќно гледање

  Систем за мониторинг на голема брзина LCD монитор за возило 7 инчи со IR камера за ноќно гледање

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена кутија за боја

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  Систем за мониторинг на голема брзина LCD монитор за возило 7 инчи со IR камера за ноќно гледање 1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 7 инчен монитор има пиксели резолуција од 800 x 480 или 1024x 600 и прикажаниот е остра јасна...

  • Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика

  Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена кутија за боја

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 10 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика 1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 7 инчен монитор има пиксели резолуција од 800 x 480 или 1024x 600 и прикажаниот е остра...

  • Влезен кабел за AHD резервна копија 2

  Влезен кабел за AHD резервна копија 2

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Викенд систем за резервна копија на инфрацрвена ноќ (IR) со 18 инфра-црвени светла, ќе може да види до 50 пати дури и во целосен мрак. Користење на најновата генерација на чипови на SONY AHD1000TV линии, одличен ефект во боја. IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски...

  • Wичен резервен фотоапарат AHD со монитор

  Wичен резервен фотоапарат AHD со монитор

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Викенд систем за резервна копија на инфрацрвена ноќ (IR) со 18 инфра-црвени светла, ќе може да види до 50 пати дури и во целосен мрак. Користење на најновата генерација на чипови на SONY AHD1000TV линии, одличен ефект во боја. IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски...

  • Wичен комплет за фото апарати со резервна копија AHD 1080P

  Wичен комплет за фото апарати со резервна копија AHD 1080P

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Wичен систем AHD Backup со фотоапарати со две резервни фотоапарати за заден преглед, инфрацрвена ноќ (IR) Визија Со 18 инфра-црвени светла, ќе може да види до 50 пати дури и во целосен мрак. Користење на најновата генерација на чипови на SONY AHD1000TV линии, одличен ефект во боја. IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за...

  • Wичен систем за резервна копија со AHD

  Wичен систем за резервна копија со AHD

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Викенд систем за резервна копија на инфрацрвена ноќ (IR) со 18 инфра-црвени светла, ќе може да види до 50 пати дури и во целосен мрак. Користење на најновата генерација на чипови на SONY AHD1000TV линии, одличен ефект во боја. IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски...

  • Wичен комплет за резервна копија со жици со голема должност

  Wичен комплет за резервна копија со жици со голема должност

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  1, жичен систем AHD со резервна копија за камиони / ван / караван / приколки / кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 9 инчен монитор има пиксели со резолуција од 10240 x 600 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот...

  • Wичен AHD водоотпорен резервен комплет за камера

  Wичен AHD водоотпорен резервен комплет за камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  1, жичен систем AHD со резервна копија за камиони / ван / караван / приколки / кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 9 инчен монитор има пиксели со резолуција од 10240 x 600 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот...

  • Iredичен систем за резервна копија со CMOS

  Iredичен систем за резервна копија со CMOS

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 7 инчен монитор има пиксели резолуција од 800 x 480 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот...

  • Wичен резервен комплет за камера за камион

  Wичен резервен комплет за камера за камион

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 7 инчен монитор има пиксели резолуција од 800 x 480 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот...

  • Комплет со инфрацрвена камера со резерви за камион

  Комплет со инфрацрвена камера со резерви за камион

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 7 инчен монитор има пиксели резолуција од 800 x 480 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот...

  • AHD систем за резервна копија за 5 тркала

  AHD систем за резервна копија за 5 тркала

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 7 инчен монитор има пиксели резолуција од 800 x 480 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот...

Кина AHD жичен резервен систем на фотоапарати за камион Добавувачи

1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус.


2, 7/9 / 10,1 инчен монитор има резолуција на пиксели од 800 x 480 и прикажаната е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот автоматски се вклучува и префрлувајте се на задната камера кога се вртите.

3, Резервна камера Инфрацрвена ноќ (IR) Визија Со 10/12/18 / 28infra-црвени светла, 1280 * 720 пиксели AHD водоотпорен ноќен вид возило заден преглед на резервната камера за комплетирање на фотоапаратот, ќе може да види до 50ft дури и во целосен мрак . Користење на најновата генерација чип на сензори за слики, одличен ефект во боја.

4, тврд метал ја оштети тешката камера со IP68 Водоотпорен и кал доказ, Дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови.

5, Системот е полн со кабел 66 '(20 метри) со приклучоци од авион и сите компоненти потребни за инсталација.


Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site