Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Wични системи за резервна копија на фотоапарати > AHD жичен резервен систем на фотоапарати за камион > Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика

Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика
Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика
Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика
Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика
Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика

Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика

Начин на плаќање: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,EXW
Мин. Со цел: 10 Set/Sets
Време на испорака: 7 Денови

Основни информации

  Модел бр.: SVT-27CX818T

  Screen Size: 7 Inch

  Camera Image Sensor: CCD

  Camera Resolution: 1000TVL

  Monitor Resolution: 800 X 480 , 1024x 600

  Camera IR LED: 18pcs, 28pcs Optional

  TV System: PAL/NTSC

  Video Cable Length: 15M, 30M ,50M Etc

Additional Info

  Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена кутија за боја

  Продуктивност: 10000sets/month

  Бренд: СВТЦАМ

  Транспорт: Ocean,Land,Air,DHL etc

  Место на потекло: Шенжен, Кина

  Способност за снабдување: 10000sets/month

  Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  Порт: Shenzhen

Опис на производот

Систем за набудување со голема брзина Камера и систем за набудување на тешки возила со HD сензор за слика


1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус.

2, 7 инчен монитор има пиксели резолуција од 800 x 480 или 1024x 600 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот автоматски се вклучува и префрлајте на камерата на задниот приказ кога се менува.

3, Резервна камера Инфрацрвена ноќ (IR) Визија Со 18 инфра-црвени светла, ќе може да се види до 50 пати дури и во целосен мрак. Користење на најновата генерација чип на сензори за слики, одличен ефект во боја.

4, тврд метал ја оштети тешката камера со IP68 Водоотпорна и шупоизолирана, Дизајнирана и тестирана за екстремни климатски услови.

5, Системот е полн со кабел (15 метри) со врски со авион и сите компоненти потребни за инсталација.

6, трајно куќиште на метал, ниска температура, добра дисипација на топлинаtruck camera

MONITOR BRACKET SVT

SHOW ROOM

SAMPLE ROOM

Категории на производи : Wични системи за резервна копија на фотоапарати > AHD жичен резервен систем на фотоапарати за камион

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong