Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Контактирајте не

Home > Контактирајте не

Контакт снабдувач
Leonard Xiong

Mr. Leonard Xiong

Manager

Chat Now!
Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-755-28447195
 • Факс:86-755-28447195
 • Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp
 • Е-пошта:molley@sunveytech.com
 • Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong
 • Земја / регион:China
 • Zip:518000
 • Wechat:
  Sunveytech
  WechatQRCode
 • Веб-страница:https://www.sunveytech.com
 • Изложбен салон Босго:http://svtcam.mk.bossgoo.com
Е-пошта на овој добавувач
 • Leonard XiongMr. Leonard Xiong
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site