Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Камери за цртичка

Камери за цртичка

Категории на производи од Камери за цртичка , ние сме специјализирани производители од Кина, Двојна камера за автомобили , Камери за цртичка добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Камион цртичка со камиони R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Безжичен дигитален систем со 7-инчен DVR монитор и резервна копија

  Безжичен дигитален систем со 7-инчен DVR монитор и резервна копија

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или Прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  ДВД монитор за камера со цртичка и комплет за резервна копија на ноќната визија, дигитален безжичен систем Систем за видео со снимање со видео со двојна камера со преден и заден поглед Симултано снимање со предни леќи и камера на заден приказ Идеално за RV / Камиони / Приколки / Моторни возила / 5-то...

  • Дигитален безжичен фотоапарат со двојна леќа 1080P

  Дигитален безжичен фотоапарат со двојна леќа 1080P

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или Прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  ДВД монитор за камера со цртичка и комплет за резервна копија на ноќната визија, дигитален безжичен систем Систем за видео со снимање со видео со двојна камера со преден и заден поглед Симултано снимање со предни леќи и камера на заден приказ Идеално за RV / Камиони / Приколки / Моторни возила / 5-то...

  • Камера со цртичка со комплет за камера во задниот изглед

  Камера со цртичка со комплет за камера во задниот изглед

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена кутија за боја, 8 комплети / картон, 1,5 кг / сет

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68/ISO9001

  Паметна камера DVR монитор и комплет за резервна камера Систем за видео со снимање со видео со двојна камера со преден и заден поглед Симултано снимање со предни леќи и камера на заден приказ Идеја за РВ / камиони / Приколки / Моторни возила / 5-то...

  • Дигитална камера за безжична цртичка со камера за прегледување

  Дигитална камера за безжична цртичка со камера за прегледување

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или Прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/

  ДВД монитор за камера со цртичка и комплет за резервна копија на ноќната визија, дигитален безжичен систем Систем за видео со снимање со видео со двојна камера со преден и заден поглед Симултано снимање со предни леќи и камера на заден приказ Идеално за RV / Камиони / Приколки / Моторни возила / 5-то...

  • Мобилен фотоапарат DVR монитор и резервна камера

  Мобилен фотоапарат DVR монитор и резервна камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена кутија за боја, 8 комплети / картон, 1,5 кг / сет

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68/ISO9001

  Паметна камера DVR монитор и комплет за резервна камера Систем за видео со снимање со видео со двојна камера со преден и заден поглед Симултано снимање со предни леќи и камера на заден приказ Идеја за РВ / камиони / Приколки / Моторни возила / 5-то...

Кина Камери за цртичка Добавувачи

Цртичка камери,   табла камера,   автомобил DVR , или автомобил   црната кутија е опремена камера која постојано го снима погледот преку ветробранот на возилото . Може да се прицврсти на внатрешната ветробранска станица или на горниот дел од контролната табла , со помош на чаша за вшмукување или на монтирање на леплива лента. Dashchams може да обезбедат видео докази во случај на сообраќајна несреќа.


 • ВКУПНО ВИЗИОНА НОС: Видео систем со технологија технологија NightHawk и WDR (Широк динамичен опсег) даваат целосно избалансирани слики и снимки. Јасно фаќајте регистарски таблички-ден или ноќ.
 • РИЧ, ЧИСТ ВИДЕО: Напреден сензор Sony Exmor IMX323 и чипсет Ambarella A12 се комбинираат за да го фати секој погон во брилијантни детали од 1080p.
 • ВИДИОТ СИТЕ ПАТ: Опремени со f2.0 објектив со отвор со агол со широк агол, составен од 5 елементи на леќи, за да фати 4 ленти сообраќај и да снима повеќе од само автомобилот пред себе.
 • ОДРУВАANCEЕ НА ВРЕМЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: Наменета со челична рамка за растерување на топлината од внатрешните кола. Кога е вклучен: Работи во -4 ℉ -158. Користење на енергија од батеријата (за монитор за паркирање): Работи во 32 ℉ -158. SEAMLESS SET-UP: 2 начини на инсталација-чаша за вшмукување и лепило за лепило 3M - ви овозможуваат совршено да го поставите DashCam на кој било шофершајбна.


Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site