Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Резервни монитори на заден приказ > Дигитален монитор за прегледување во боја

Дигитален монитор за прегледување во боја

Категории на производи од Дигитален монитор за прегледување во боја , ние сме специјализирани производители од Кина, Монитор за заден приказ , Дигитален монитор за прегледување во боја добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Резервен ретровизор огледало R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Екран за монитор на резервна копија

  Екран за монитор на резервна копија

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 7 инчен резервен огледален ретровизор има резолуција на пиксели од 800x 480 и прикажаната е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за...

  • Резервен монитор за приколки

  Резервен монитор за приколки

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. Ретровизорскиот ретровизор со 2, 7 инчи има резолуција на пиксели од 1024x 600 и прикажаната е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за...

  • Монитор за зачувување на жичен огледало

  Монитор за зачувување на жичен огледало

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 9inch мониторот има пиксели резолуција од 1024x 600 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот...

Кина Дигитален монитор за прегледување во боја Добавувачи

Нашата фабрика обезбедува жичен и безжичен монитор на ретровизорот од 4,3 ", 5", 7 ", 9". Редовно ви помагаме да ја видите сликата зад вашето возило кога возите.

4,3 / 5/7/9 / 10,1 инчен монитор има резолуција на пиксели од 800 x 480/1024 * 600 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот автоматски се вклучува и префрлувајте се на задната камера кога се вртите.

7-инчен TFT LCD екран Монитор со вграден безжичен ресивер - слика со висока резолуција и целосен дисплеј во боја.

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site