Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Системи за безжична резервна копија > Комплет за камера со дигитални безжични резерви

Комплет за камера со дигитални безжични резерви

Категории на производи од Комплет за камера со дигитални безжични резерви , ние сме специјализирани производители од Кина, Безжична камера од заден приказ , Комплет за камера со дигитални безжични резерви добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Дигитална безжична резервна камера R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Систем за паркирање со преден ретровизор

  Систем за паркирање со преден ретровизор

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија. 650G / сет, 30 сетови / картон, 22KG / картон.

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 300 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK/ISO9001

  5-инчен монитор со резервна камера со резервни плочи Карактеристики: 5 '' Монитор со резервна камера, Дигитален безжичен систем Идеално за SEDAN, SUV, PICUKUP Растојание за безжична трансмисија до 140M Монитор на вграден ресивер за сигнал и камера вградена со предавател Мониторот се напојува од штекерот за...

  • Плоча за лиценца на камерата со заден приказ

  Плоча за лиценца на камерата со заден приказ

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија. 650G / сет, 30 сетови / картон, 22KG / картон.

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 300 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK/ISO9001

  5-инчен монитор со резервна камера со резервни плочи Карактеристики: 5 '' Монитор со резервна камера, Дигитален безжичен систем Идеално за SEDAN, SUV, PICUKUP Растојание за безжична трансмисија до 140M Монитор на вграден ресивер за сигнал и камера вградена со предавател Мониторот се напојува од штекерот за...

  • Комплет за монитор на резервна копија

  Комплет за монитор на резервна копија

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија. 650G / сет, 30 сетови / картон, 22KG / картон.

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 300 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK/ISO9001

  5-инчен монитор со резервна камера со резервни плочи Карактеристики: 5 '' Монитор со резервна камера, Дигитален безжичен систем Идеално за SEDAN, SUV, PICUKUP Растојание за безжична трансмисија до 140M Монитор на вграден ресивер за сигнал и камера вградена со предавател Мониторот се напојува од штекерот за...

  • Дигитален безжичен фотоапарат за монитор на предната страна на задниот приказ

  Дигитален безжичен фотоапарат за монитор на предната страна на задниот приказ

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена кутија за боја, 10 комплети (камера и монитор) / картон, 28,5 * 20,5 * 9см / сет, 10 комплети / картон

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  Безжична дигитална ноќна визија Метал преден заден страничен приказ Резервна камера и монитор на екранот 7inch Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден во монитор и и предавател вграден во фотоапарат...

  • Безжичен дигитален резервен фотоапарат Монитор безжичен систем

  Безжичен дигитален резервен фотоапарат Монитор безжичен систем

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK OPTIONAL

  7-инчен монитор за приказ и систем на фотоапарати од предна / страна / задна слика за возила, дигитален безжичен систем за пренесување на сигнал Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден во монитор и и...

  • Монитор за резервна копија на задната страна од задната страна

  Монитор за резервна копија на задната страна од задната страна

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија, 10 сетови по картон.

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  7-инчен екран во боја HD екран и систем за фотоапарати предна / странична / задна слика за возила. Дигитален безжичен систем Карактеристики: Флип на слика на екранот : Горе, долу, десно и лево ротација Линиите на скалата за растојание се отвораат и затвораат рачно Огледална слика, Нормална заменлива слика Осветленост,...

  • Дигитален безжичен систем за камера за паркирање на задните возила

  Дигитален безжичен систем за камера за паркирање на задните возила

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK OPTIONAL

  7-инчен монитор за приказ и систем на фотоапарати од предна / страна / задна слика за возила, дигитален безжичен систем за пренесување на сигнал Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден во монитор и и...

  • Комплет за камера за монитор на дигитален безжичен заден поглед

  Комплет за камера за монитор на дигитален безжичен заден поглед

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK OPTIONAL

  7-инчен монитор за приказ и систем на фотоапарати од предна / страна / задна слика за возила, дигитален безжичен систем за пренесување на сигнал Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден во монитор и и...

  • Резервен монитор Систем на фотоапарати од предната страна на задниот приказ

  Резервен монитор Систем на фотоапарати од предната страна на задниот приказ

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK OPTIONAL

  7-инчен монитор за приказ и систем на фотоапарати од предна / страна / задна слика за возила, дигитален безжичен систем за пренесување на сигнал Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден во монитор и и...

  • Комплети за фотоапарат за обратна обратна страна од задната страна

  Комплети за фотоапарат за обратна обратна страна од задната страна

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  Монитор на екранот од 7 инчи и предна / странична / камера на задниот приказ за возила. Дигитален безжичен систем Карактеристики: Флип на слика на екранот : Горе, долу, десно и лево ротација Линиите на скалата за растојание се отвораат и затвораат рачно Огледална слика, Нормална заменлива слика Осветленост,...

  • Комплет за камера со безжична дигитална копија

  Комплет за камера со безжична дигитална копија

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  Монитор на екранот од 7 инчи и предна / странична / камера на заден приказ за возила. Дигитален безжичен систем Карактеристики: Флип на слика на екранот : Горе, долу, десно и лево ротација Линиите на скалата за растојание се отвораат и затвораат рачно Огледална слика, Нормална заменлива слика Осветленост,...

  • Систем за монитор на фотоапарати за безжична дигитална резервна копија 7inch

  Систем за монитор на фотоапарати за безжична дигитална резервна копија 7inch

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  Монитор на екранот од 7 инчи и предна / странична / камера на задниот приказ за возила. Дигитален безжичен систем Карактеристики: Флип на слика на екранот : Горе, долу, десно и лево ротација Линиите на скалата за растојание се отвораат и затвораат рачно Огледална слика, Нормална заменлива слика Осветленост,...

  • Резервна камера со резервна копија и 1080P дигитален безжичен комплет

  Резервна камера со резервна копија и 1080P дигитален безжичен комплет

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK OPTIONAL

  7-инчен монитор за приказ и систем на фотоапарати од предна / страна / задна слика за возила, дигитален безжичен систем за пренесување на сигнал Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден во монитор и и...

  • Дигитален безжичен систем на фотоапаратот од предната страна за гледање задно

  Дигитален безжичен систем на фотоапаратот од предната страна за гледање задно

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK OPTIONAL

  7-инчен монитор за приказ и систем на фотоапарати од предна / страна / задна слика за возила, дигитален безжичен систем за пренесување на сигнал Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден во монитор и и...

  • Безжичен дигитален монитор за обратна камера 7инч

  Безжичен дигитален монитор за обратна камера 7инч

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK OPTIONAL

  7-инчен монитор за приказ и систем на фотоапарати од предна / страна / задна слика за возила, дигитален безжичен систем за пренесување на сигнал Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден...

  • Безжичен дигитален монитор 7inch безжичен резервен комплет за камера

  Безжичен дигитален монитор 7inch безжичен резервен комплет за камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK OPTIONAL

  7-инчен монитор и предна / странична / задна слика камера за возила, дигитален безжичен систем за пренесување на сигнал Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден во монитор и и предавател вграден во...

  • Систем за обратна камера во монитор за дигитален безжичен заден поглед

  Систем за обратна камера во монитор за дигитален безжичен заден поглед

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK OPTIONAL

  5-инчен монитор со резервна камера за ноќно гледање, дигитален безжичен пренос на сигнал За камион, трактор, чамец, Ван, РВ, Кампер, ПИКУП, СЕДАН Карактеристики: Флип на слика на екранот : Горе, долу, десно и лево ротација Линиите на скалата за растојание се отвораат и затвораат рачно Огледална слика, Нормална...

  • Резервна безжична систем на камера

  Резервна безжична систем на камера

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија. 650G / сет, 30 сетови / картон, 22KG / картон.

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 300 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK/ISO9001

  5-инчен монитор со резервна камера со резервни плочи со дозволи Карактеристики: 5 '' Монитор со резервна камера, Дигитален безжичен систем Идеално за SEDAN, SUV, PICUKUP Растојание за безжична трансмисија до 140M Монитор на вграден ресивер за сигнал и камера вградена со предавател Мониторот се напојува од...

  • Камера со рамки со лиценца за плочи со екран 5inch

  Камера со рамки со лиценца за плочи со екран 5inch

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: 34,5 см * 18,8 см * 9,0 см / сет, 1,15 кг / сет, 16 комплети / картон, 58 * 36 * 39,5 / картон

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 2 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK/ISO9001

  Растојание за пренесување на безжичен сигнал: до 150M Единствен приемник и предавател вграден во монитор и камера (кабел) Спецификација на дигитален безжичен монитор од 5 инчи: LCD големина: 5 инчен монитор во боја Оперативна фреквенција: 2400-2483.5MHZ Пренесена моќност: 18db Резолуција: 800 (H) x 480 (V)...

  • Дигитален безжичен систем за мониторинг на возила и систем за мониторинг на паркирање

  Дигитален безжичен систем за мониторинг на возила и систем за мониторинг на паркирање

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија, 10 сетови по картон.

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS

  7-инчен екран во боја HD екран и систем за фотоапарати предна / странична / задна слика за возила. Дигитален безжичен систем Карактеристики: Флип на слика на екранот : Горе, долу, десно и лево ротација Линиите на скалата за растојание се отвораат и затвораат рачно Огледална слика, Нормална заменлива слика Осветленост,...

  • Систем за дигитална безжична резервна копија со монитор 7Ich

  Систем за дигитална безжична резервна копија со монитор 7Ich

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: 1,35 кг по кутија / сет, 10 сетови по картон, 15 кг по картон

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 1 Set/Sets

  • Модел бр.: SVT533+609T

  ISO9001 сертифициран професионален и искусен фабрички фокус на истражување и развој, производство, продажба и маркетинг Cameraичен фотоапарат, Жичен монитор за во автомобил Безжичен монитор за автомобил и камера за SEDEN SUV PICKUP. Cameraичен фотоапарат и монитор Дигитален фотоапарат за безжични возила и монитор за...

Кина Комплет за камера со дигитални безжични резерви Добавувачи

 • [Уживајте во патувањето] Бидејќи доаѓаат долгите летни одмори, инсталирањето на нашиот дигитален систем за безжична резервна копија со камера може да му донесе на вашето возило уште едно око [, што може да ви помогне да направите резервна копија или да погледнете околу вашиот автомобил додека менувате ленти на автопати). Обидете се да го користите нашиот производ да го добиете најдоброто искуство! Да се ​​зајакне сигурната безбедност за вашето патување!
 • [Зошто да изберете безжичен] Мониторот е директно напојуван од штекерот за запалка или ACC, нема потреба да управувате никакви жици од камерата на мониторот, инсталацијата трае само 1 минута, треба само да го поврзете кабелот за напојување на фотоапаратите со вашиот обратна насока задни светла.Овој систем за враќање на резервната камера може да РАБОТЕ НА ПОВЕТОТ
 • [Безжична резервна камера] Камерата има 28 IR LED сензор и 1/3 инчен сензор, како и дигитален HD процесор за слика, овие можат да ви понудат супериорен ноќен поглед. Исто така, металната обвивка може да обезбеди одлична водоотпорна и огноотпорна својства, водоотпорното ниво може да достигне IP69K
 • [Безжичен монитор за прегледување] Тоа е 7-инчен TFT LCD дисплеј, поголем екран може да ве натера да пресудите попрецизно на секое растојание и да разликувате повеќе детали. На екранот има 6 практични копчиња. Со нив, можете да ја ротирате сликата и можете да ја прилагодите осветленоста, контрастот и заситеноста на екранот во различно надворешно опкружување
 • [Обезбедување на квалитет на производителот] Дигиталниот безжичен резервен систем на фотоапарати е специјално дизајниран за екстремни временски услови, секој од нив е тестиран постојано пред испорака. Системот може да работи многу добро во сите временски услови. Ние исто така нудиме гаранција за една година.

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site