Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Резервна камера за возила > Резервна камера со голема должност

Резервна камера со голема должност

Категории на производи од Резервна камера со голема должност , ние сме специјализирани производители од Кина, Резервна камера за камион , Резервна камера со голема должност добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Ван резервна камера R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Скриена мини камера со низок профил

  Скриена мини камера со низок профил

  • Единечната цена: USD 10 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена кутија за боја, 13,5X8X7,5 см / единечна кутија, 0,31 кг / кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Скриена мини камера со низок профил 1, iredичана резервна камера за камион / ван / караван / приколки / Camper / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, Starlight Backup фотоапаратот ќе може да види до 50 метри во целосен мрак дури и без инфрацрвени зраци. Користејќи ја најновата генерација чип на сензори за слики, дојдете...

  • Мини скриена камера за итни случаи

  Мини скриена камера за итни случаи

  • Единечната цена: USD 10 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена кутија за боја, 13,5X8X7,5 см / единечна кутија, 0,31 кг / кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 500 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Мини скриена камера за итни случаи 1, iredичана резервна камера за камион / ван / караван / приколки / Camper / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, Starlight Backup фотоапаратот ќе може да види до 50 метри во целосен мрак дури и без инфрацрвени зраци. Користејќи ја најновата генерација чип на сензори за слики, дојдете...

  • Резервна камера со заштеда на ретровизорски CCD

  Резервна камера со заштеда на ретровизорски CCD

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Резервна копија Инфрацрвена ноќ (IR) Визија Со 18 инфра-црвени светла, ќе можете да видите до 50 пати дури и во целосен мрак. Користење на најновата генерација на чип на линии SONY CCD 700TV, одличен ефект во боја. IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени...

  • Резервна копија на AHD со голема должност

  Резервна копија на AHD со голема должност

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. 2, 7 инчен монитор има пиксели резолуција од 800 x 480 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот...

  • Тешка ментална резервна камера

  Тешка ментална резервна камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Резервна копија Инфрацрвена ноќ (IR) Визија Со 18 инфра-црвени светла, ќе можете да видите до 50 пати дури и во целосен мрак. Користење на најновата генерација на чип на линии SONY CCD 700TV, одличен ефект во боја. IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени...

  • Резервна камера со камиони со диви агол

  Резервна камера со камиони со диви агол

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Специјално дизајниран метален случај, две резервни фотоапарати со голема должност во една школка, ви даваат двојна аголна слика, секој агол на резервната камера со камион прилагодлив вертикално. Резервна копија Инфрацрвена ноќ (IR) Визија Со 10 * 2 инфра-црвени светла, ќе можете да видите до 50 пати дури и во целосен...

  • Wичен фотоапарат за резервна копија

  Wичен фотоапарат за резервна копија

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Оваа компактна дизајнирана резервна копија на камиони може да одговара практично на секое возило, вклучувајќи SUV, пикап, камион, ван, РВ, мини автомобил, итн. И е тешко забележливо. Мини жичен резервен фотоапарат со тешки метали, има IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни...

  • Резервна камера AHD со голема резервна копија

  Резервна камера AHD со голема резервна копија

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 10000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  AHD камион со тешка опсег со акуп опремена со најновиот сензор за слика 1280 X 800 пиксели и супер широк агол на гледање од 135 степени, тоа е совршено за да можете јасно да ја проверите невидливата слепа точка. Е xcellent живописен ефект на боја , чувајќи ги вие и вашето возило подалеку од опасност. Цврст метал ја...

  • Резервна камера со резервна слика за резервни страни

  Резервна камера со резервна слика за резервни страни

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Надворешна камера со тврда метална страна дизајнирана, дизајнирана, IP68, водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Повеќекратни видео солуции: 1/4 "CMOS, 1/3" CMOS, 1/4 "CCD, 1/3" CCD, 1/3 "HD, 1/4"...

  • Резервна камера со страничен поглед на CCD за резервна копија

  Резервна камера со страничен поглед на CCD за резервна копија

  • Единечната цена: USD 23.95 - 25.69 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Оваа резервна копија на возилото со најновиот 1/3 "HD 700TVL сензор за слика и супер широк агол на гледање од 135 степени, тоа е совршено за вас јасно да ја проверите невидливата слепа точка. Да ги чувате вие ​​и вашето возило подалеку од опасност. Генерално, можете да ја користите оваа камера како странична...

  • Wичен резервната камера со страничен поглед

  Wичен резервната камера со страничен поглед

  • Единечната цена: USD 16.85 - 17.68 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000PCS/MONTH

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Wичен ноќен преглед на страницата ја гледа резервната камера со големи должности. Повеќекратни видео солуции: 1/4 "CMOS, 1/3" CMOS, 1/4 "CCD, 1/3" CCD, 1/3 "HD, 1/4" AHD, 1/3 "AHD. Повеќе моќни солуции: 12V / 24V. Повеќе solusions видео излез: RCA кабел / 4-пински кабел за авијациска...

  • Wичен резервен фотоапарат со голема должност

  Wичен резервен фотоапарат со голема должност

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Резервна копија Инфрацрвена ноќ (IR) Визија Со 18 инфра-црвени светла, ќе можете да видите до 50 пати дури и во целосен мрак. Користење на најновата генерација на чип на линии SONY CCD 700TV, одличен ефект во боја. IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени...

  • Ноќна визија на фотоапаратот Рам

  Ноќна визија на фотоапаратот Рам

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Wичен резервен фотоапарат за ноќно гледање со крајни решенија за видео излез: RCA кабел / 4-пински авијациски конектор кабел. Повеќекратни видео солуции: 1/4 "CMOS, 1/3" CMOS, 1/4 "CCD, 1/3" CCD, 1/3 "HD, 1/4" AHD, 1/3 "AHD. Повеќе моќни солуции: 12V / 24V. IP68 водоотпорен рејтинг и...

  • Резервна камера со голема должност ноќна визија

  Резервна камера со голема должност ноќна визија

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000Pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Цврст метал ја обележа резервната камера со тешки задачи со прилагодлива сончаница. IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Вид на инфрацрвена камера (IR) Визија Со 28 инфрацрвени светла, ќе можете да видите до 50 пати дури...

  • Резервна камера со резервна копија

  Резервна камера со резервна копија

  • Единечната цена: USD 16.78 - 18.66 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Цврст метал ја обележа резервната камера со тешки задачи со прилагодлива сончаница. IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Викенд-инфрацрвена камера (IR) Визија Со 18 инфрацрвени светла, ќе може да видите и до 50 пати дури...

Кина Резервна камера со голема должност Добавувачи

Резервните камери со голема должност се специјално дизајнирани за камион, приколка, карго, автобус, комбе, пикап. Општо, доаѓаат со инфраред. Висок квалитет на сликата со агол на гледање. IP68 водоотпорен рејтинг. Дизајн на мала потрошувачка.


 • [Резервна камера со автомобил со IR LED] Навистина ви помагаат да проверите слепи дамки во темнината, да ве направат паркирање и враќање поудобно
 • [Водоотпорна оценка за IP68] Работете одлично на сите страдачи, не треба да се грижите за паркирање автомобил во дождлив ден
 • [Дизајн на ниска потрошувачка на енергија] Консумирајте помалку од 50 mA, Не грижете се за топлината да влијае на работниот век на резервната камера, може да се користи долго време. Оперативна температура од -4 ℉ до 176
 • [Lengthици со должина по избор] Ние нудиме 10 М, 15М, 20 МОДНИ IRИВИ за да обезбедиме дека задната камера може да одговара совршено за повеќето типови возила
 • [Услуги за клиенти] Гаранција за враќање на парите од 30 дена; Гаранција за замена на 12 месеци и поддршка за живот. SVT-928T-1


Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site