Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Резервна камера за возила > Резервната камера на предводени од прегледот

Резервната камера на предводени од прегледот

Категории на производи од Резервната камера на предводени од прегледот , ние сме специјализирани производители од Кина, Резервна камера за автомобил , Резервната камера на предводени од прегледот добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Водена резервна копија на автомобил R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Систем за паркирање на возилото, во обратна помош, мини-скриена камера за ноќно видување

  Систем за паркирање на возилото, во обратна помош, мини-скриена камера за ноќно видување

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена кутија за бои

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Систем за паркирање на возилото, во обратна помош, мини-скриена камера за ноќно видување Вградена камера за обратна обратна Областа леќа A6G 6-стакло и големина на F1.8, хоризонталниот агол на леќите е 135 степени (видлив опсег до 96%), што е совршено за вас јасно да ја проверите невидливата слепа точка и да одржувате...

  • Резервна камера за Volkswagen

  Резервна камера за Volkswagen

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Поставена мини-резервна камера со површина, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на најновата...

  • Резервна камера за Рам

  Резервна камера за Рам

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  9 предводена универзална резервна камера, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на најновата...

  • Резервна камера за Subaru

  Резервна камера за Subaru

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  18 предводена универзална резервна камера, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на најновата...

  • Резервна камера за Buick

  Резервна камера за Buick

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Поставена мини-резервна камера со површина, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на најновата...

  • Резервна камера за Ауди

  Резервна камера за Ауди

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Универзална резервна камера со два сензори за паркирање. Страна поставена мини резервна камера, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од...

  • Резервна камера за Mitsubishi

  Резервна камера за Mitsubishi

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Обратна камера со 9 инфрацрвени IR предводени, можете да ја видите сликата јасно во текот на ноќта. Поставена мини-резервна камера поставена на површината, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн Резервна копија на IP68 со водоотпорен рејтинг и...

  • Резервна камера за Volvo

  Резервна камера за Volvo

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Страна поставена мини резервна камера, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на најновата...

  • Резервна камера за Одисеја

  Резервна камера за Одисеја

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Страна поставена мини резервна камера, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на најновата...

  • LED резервна камера за спринтер

  LED резервна камера за спринтер

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Страна поставена мини резервна камера, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на најновата...

  • Резервна камера со предводена метална кутија

  Резервна камера со предводена метална кутија

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со огледало поставена на површината, лесна инсталација. Резервната камера со црно задно гледање е корисна за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн. IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од...

  • Предводена бела резервна камера

  Предводена бела резервна камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со огледало поставена на површината, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Вид на инфрацрвена...

  • LED-жичана резервна камера

  LED-жичана резервна камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со огледало поставена на површината, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Резервна...

  • Шоотпорен и водоотпорен метален комплет IR камера за ноќен визуелен HD автомобил

  Шоотпорен и водоотпорен метален комплет IR камера за ноќен визуелен HD автомобил

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена кутија за бои

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Шоотпорен и водоотпорен метален комплет IR камера за ноќен визуелен HD автомобил Вградена камера за обратна обратна Областа леќа A6G 6-стакло и големина на F1.8, хоризонталниот агол на леќите е 135 степени (видлив опсег до 96%), што е совршено за вас јасно да ја проверите невидливата слепа точка и да одржувате вие и...

  • Резервна камера со резервни копии на предводени автомобили

  Резервна камера со резервни копии на предводени автомобили

  • Единечната цена: USD 8.85 - 9.85 / Bag/Bags

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000PCS/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: FCC/CE/ROHS/IP68

  Предности карактеристики: Резервната камера со 9 инфрацрвени светла ви дава јасна слика дури и во темнина. Резервната камера со резервна копија IP67 за ретровизор е погодна за работа во скоро сите временски услови. Висок квалитет на слика: Резолуција: 420 ТВ линии; Ефективни пиксели: 648 X 488 пиксели. Вклопувањето на...

  • Резервната камера за ноќно гледање

  Резервната камера за ноќно гледање

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со огледало поставена на површината, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Резервна...

Кина Резервната камера на предводени од прегледот Добавувачи

Резервната камера на задниот приказ е со инфрацрвено или бело LED светло, навистина ви помага да ги проверите слепите дамки во темнината, да ве направат паркирање и враќање поудобно.

 • [Резервна камера со автомобил со LED] Навистина ви помагаат да проверите слепи дамки во темнината, да ве направат паркирање и да се сврти поудобно
 • [Водоотпорна оценка за IP68] Работете одлично на сите страдачи, не треба да се грижите за паркирање автомобил во дождлив ден
 • [Дизајн на ниска потрошувачка на енергија] Консумирајте помалку од 50 mA, Не грижете се за топлината да влијае на работниот век на резервната камера, може да се користи долго време. Оперативна температура од -4 ℉ до 176
 • [32FT жици со вкупна должина] Ние нудиме ПОДОБРИ WИВИ ​​за да обезбедиме дека задната слика камера може совршено да се вклопи за повеќето типови возила
 • [Услуги за клиенти] Гаранција за враќање на парите од 30 дена; Гаранција за замена за 12 месеци и поддршка за живот. led on


Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site