Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Резервна камера за возила > Резервна камера со резервна копија за лиценци

Резервна камера со резервна копија за лиценци

Категории на производи од Резервна камера со резервна копија за лиценци , ние сме специјализирани производители од Кина, Обратна камера со лиценца за таблички , Резервна камера со резервна копија за лиценци добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Wична камера со резервна копија за лиценци R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Резервна плоча за лиценца за камера

  Резервна плоча за лиценца за камера

  • Бренд: СВТ КАМА

  • Пакување:  50 парчиња по картон, 28 кг / картон. Неутрална кутија или прилагодено поле за бои

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Резервна плоча со резервна копија со ноќна визија Водоотпорна камера за ноќно видување / Камера за паркирање / камера за заден

  • Резервна плоча со резервна камера

  Резервна плоча со резервна камера

  • Бренд: СВТ КАМА

  • Пакување:  50 парчиња по картон, 28 кг / картон. Неутрална кутија или прилагодено поле за бои

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Резервна плоча со резервна копија со ноќна визија Водоотпорна камера за ноќно видување / Камера за паркирање / камера за заден

  • Резервна камера со LED лиценци

  Резервна камера со LED лиценци

  • Единечната цена: EUR 8.95 - 9.55 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 150000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Големината на куќиштето на резервната камера за лиценци рамки е дизајнирана во европски стил на автомобили и е совршено интегрирана со вашиот автомобил. Резервната камера со 4 инфрацрвени LED диоди покажува вистинска боја на ден и јасен вид во текот на ноќта. Резервната камера е целосно водоотпорна со оценка IP68....

  • Резервна камера за лимитирање на огледала

  Резервна камера за лимитирање на огледала

  • Единечната цена: EUR 8.95 - 9.55 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 150000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Големината на куќиштето на резервната камера за лиценци рамки е дизајнирана во европски стил на автомобили и е совршено интегрирана со вашиот автомобил. Обратната резервна камера покажува вистинска боја на ден и јасен вид во текот на ноќта. Резервната камера е целосно водоотпорна со оценка IP68. Дизајниран и тестиран...

  • Резервна камера за LED резервна копија

  Резервна камера за LED резервна копија

  • Единечната цена: EUR 8.95 - 9.55 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 150000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Големината на куќиштето на резервната камера за лиценци рамки е дизајнирана во европски стил на автомобили и е совршено интегрирана со вашиот автомобил. Резервната камера со 4 инфрацрвени LED диоди покажува вистинска боја на ден и јасен вид во текот на ноќта. Резервната камера е целосно водоотпорна со оценка IP68....

  • Резервна камера со лиценца за целосна рамка

  Резервна камера со лиценца за целосна рамка

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера за ретровизорско огледало со хромирана или црна црна боја со црна должност со целосна рамка со ноќна визија од 8 Leds IR; агол на леќи физички прилагодлива на фотоапаратот. Специјална метална кутија дизајнирана резервна камера за монтирана рамка за лиценци за возила во САД. Лесна инсталација: Нема...

Кина Резервна камера со резервна копија за лиценци Добавувачи

 • Совршен за сите возила кои користат стандардна американска регистарска табличка во ЕУ, аголот на камерата може да се прилагоди 45 степени со лабава завртка.
 • [Опремено со 4 6 8 ноќно видување Инфрацрвени LED светилки] опфаќа видливост во услови на слаба осветленост, обезбедувајќи целосна безбедност дури и при целосен мрак.
 • [100% Водоотпорна и Ниска потрошувачка на енергија] Водоотпорен IP68 Оценување и консумирање помалку од 40 mA. Осигурете се дека има долг работен век.
 • [Вкупната должина на жицата е 32 стапки] Совршена е за повеќето автомобили и SUV RV PICKUP, лесен за инсталирање
 • [Сигурна и пријателска услуга за клиенти] Подготвени да одговорат во рок од 24 часа. Гаранција за враќање на парите од 30 дена, гаранција за замена за 12 месеци и гаранција за поддршка за доживотно време waterproof

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site