Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Резервна камера за возила > Резервна плоча со резервна камера

Резервна плоча со резервна камера

Категории на производи од Резервна плоча со резервна камера , ние сме специјализирани производители од Кина, Резервна плоча со резервна камера , Резервна камера со Sv лиценца за плочи добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Над камерата со плочки за лиценца R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Резервна камера со резервни плочи за монтирање

  Резервна камера со резервни плочи за монтирање

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера за во автомобил, Резервна плоча со камера со лиценца со HD водоотпорен и широк поглед Агол на задно гледање во задниот агол за автомобили Пиками за камиони epип SUV RV [ Висок квалитет на слика ] Со HD објективи и 170 ° Агол на супер гледање , оваа резервна камера е сосема доволна за целосно покривање...

  • Wичен резервен фотоапарат за лиценци

  Wичен резервен фотоапарат за лиценци

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна плоча поставена резервна копија на огледалото, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на...

  • Резервна камера со огледало на лиценца за огледало

  Резервна камера со огледало на лиценца за огледало

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна плоча поставена резервна копија на огледалото, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Вид на...

  • Ноќна визија за камера со резервна копија за лиценци

  Ноќна визија за камера со резервна копија за лиценци

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна плоча поставена резервна копија на огледалото, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP67, водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Вид на...

  • Резервна камера со лидерска плоча со лиценца

  Резервна камера со лидерска плоча со лиценца

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера поставена на огледало со плоча, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Викенд-инфрацрвена...

Кина Резервна плоча со резервна камера Добавувачи

1.Форен преглед или заден приказ на слика по избор по функција кабел. Навистина да ви помогнеме да проверувате слепи дамки во темнината, да ве направат паркирање и да се сврти поудобно.

2.Висок квалитет на слика: Резолуција: 420 ТВ линии; Ефективни пиксели: 628 X 586 пиксели.

3. Резервната камера со регистарски таблички може да одговара буквално на секое возило.

4. Водоотпорната резервна копија на резервната камера со IP68 оценка, значи кога е монтирана, соодветно е да работи во скоро сите временски услови.

5. Дизајн на мала потрошувачка на енергија значи дека фотоапаратот работи постабилно и троши помалку од 40mA.

size

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site