Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Прикажи производи

Сите производи

Погледнете:

  • Безжична обратна резервна камера со монитор

  Безжична обратна резервна камера со монитор

  • Бренд: Sunveytech

  • Пакување: Цртан

  • Способност за снабдување: 100000pcs/month

  • Мин. Со цел: 2 Piece/Pieces

  • Applicable Model: SUV

  резервна

  • Систем за паркирање со преден ретровизор

  Систем за паркирање со преден ретровизор

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија. 650G / сет, 30 сетови / картон, 22KG / картон.

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 300 Set/Sets

  • Camera View Angle: 115° [H] 170° [D]

  5-инчен монитор со резервна камера со резервни плочи Карактеристики: 5 '' Монитор со резервна камера, Дигитален безжичен систем Идеално за SEDAN, SUV, PICUKUP Растојание за безжична трансмисија до 140M Монитор на вграден ресивер за сигнал и камера вградена со предавател Мониторот се напојува од штекерот за...

  • Плоча за лиценца на камерата со заден приказ

  Плоча за лиценца на камерата со заден приказ

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија. 650G / сет, 30 сетови / картон, 22KG / картон.

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 300 Set/Sets

  • Camera View Angle: 115° [H] 170° [D]

  5-инчен монитор со резервна камера со резервни плочи Карактеристики: 5 '' Монитор со резервна камера, Дигитален безжичен систем Идеално за SEDAN, SUV, PICUKUP Растојание за безжична трансмисија до 140M Монитор на вграден ресивер за сигнал и камера вградена со предавател Мониторот се напојува од штекерот за...

  • Комплет за монитор на резервна копија

  Комплет за монитор на резервна копија

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија. 650G / сет, 30 сетови / картон, 22KG / картон.

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 300 Set/Sets

  • Camera View Angle: 115° [H] 170° [D]

  5-инчен монитор со резервна камера со резервни плочи Карактеристики: 5 '' Монитор со резервна камера, Дигитален безжичен систем Идеално за SEDAN, SUV, PICUKUP Растојание за безжична трансмисија до 140M Монитор на вграден ресивер за сигнал и камера вградена со предавател Мониторот се напојува од штекерот за...

  • Резервна копија на екранот за обратна монитор 7inch

  Резервна копија на екранот за обратна монитор 7inch

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • TV System: PAL/NTSC

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За возење набудување на паркирање и возење со снимање. Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно гледање (за 609S камера) 2. Слушам сензор:...

  • Обратна монитор Камера за заден преглед за камион

  Обратна монитор Камера за заден преглед за камион

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • TV System: PAL/NTSC

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За возење набудување на паркирање и возење со снимање. Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно гледање (за 609S камера) 2. Слушам сензор:...

  • Видео монитор на камера во страничен поглед

  Видео монитор на камера во страничен поглед

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • TV System: PAL/NTSC

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За набудување на возење систем за мониторирање на резервната камера во обратна насока Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно видување 2....

  • Назад на содржина

  Назад на содржина

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • TV System: PAL/NTSC

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За набудување на возење систем за мониторирање на резервната камера во обратна насока Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно видување 2....

  • Приказ за обратна монитор на резервната камера 1080P

  Приказ за обратна монитор на резервната камера 1080P

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • TV System: PAL/NTSC

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За набудување на возење систем за мониторирање на резервната камера во обратна насока Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно видување 2....

  • Монитор за обратна камера 1080P

  Монитор за обратна камера 1080P

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces

  • TV System: PAL/NTSC

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За набудување на возење систем за мониторирање на резервната камера во обратна насока Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно видување 2....

  • 1080P околу погледот Резервна камера за обратна обработка на паркирање за автомобил RV

  1080P околу погледот Резервна камера за обратна обработка на паркирање за автомобил RV

  • Единечната цена: USD 10.9 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена кутија за боја, 0,35 кг / сет

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  • TV System: NTSC/PAL

  Предна / задна / лево / десна страна / камион 360 за камера за паркирање на возење за возење за возење Инсталација: 3M лепак за пастер / дупчење

  • Систем за камера за монитор на страничен заден приказ

  Систем за камера за монитор на страничен заден приказ

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Video Format: MOV

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За наб Monitorудување на возење Паркинг на обратен преглед и снимање Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно видување 2. Слушам сензор:...

  • Резервна копија на AHD и комплет за монитори

  Резервна копија на AHD и комплет за монитори

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија, Прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Video Format: MOV

  Резервна камера со страничен преглед / заден приказ и систем за монитор на 7 инчи Компатибилен со RV / камион / автобус / ван / приколка / Camper / Motorhome За наб Monitorудување на возење Паркинг на обратен преглед и снимање Карактеристики на камерата: 1. Изградена со IR LED ноќ за ноќно видување 2. Слушам сензор:...

  • Дигитален безжичен фотоапарат за монитор на предната страна на задниот приказ

  Дигитален безжичен фотоапарат за монитор на предната страна на задниот приказ

  • Бренд: СВТ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена кутија за боја, 10 комплети (камера и монитор) / картон, 28,5 * 20,5 * 9см / сет, 10 комплети / картон

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Brightness/Contrast/Saturation: Adjustable

  Безжична дигитална ноќна визија Метал преден заден страничен приказ Резервна камера и монитор на екранот 7inch Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден во монитор и и предавател вграден во фотоапарат...

  • Резервна плоча за лиценца за камера

  Резервна плоча за лиценца за камера

  • Бренд: СВТ КАМА

  • Пакување:  50 парчиња по картон, 28 кг / картон. Неутрална кутија или прилагодено поле за бои

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  • View Angle: 149°

  Резервна плоча со резервна копија со ноќна визија Водоотпорна камера за ноќно видување / Камера за паркирање / камера за заден

  • Мониторинг на паркирање на задната камера за автомобил

  Мониторинг на паркирање на задната камера за автомобил

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Screen Size: 4.3 Inch

  Монитор на задно гледање и монитор за приказ на автомобили, пикап, SUV, Миниван, Трактор, Приколка и Седан Карактеристики 1. Камера со LED осветлување со осветлување од 8 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се...

  • Камера и екран на задниот приказ на табличка со плочи 4.3inch

  Камера и екран на задниот приказ на табличка со плочи 4.3inch

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Screen Size: 4.3 Inch

  Монитор на задно гледање и монитор за приказ на автомобили, пикап, SUV, Миниван, Трактор, Приколка и Седан Карактеристики 1. Камера со LED осветлување со осветлување од 8 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се...

  • Безжичен дигитален резервен фотоапарат Монитор безжичен систем

  Безжичен дигитален резервен фотоапарат Монитор безжичен систем

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија,

  • Способност за снабдување: 10000pcs/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Monitor Multiple Viewing: Single/Split Screen/ Quad

  7-инчен монитор за приказ и систем на фотоапарати од предна / страна / задна слика за возила, дигитален безжичен систем за пренесување на сигнал Компатибилен со RV / пикап / камион / автобус / ван / приколка / Camper / 5-то тркало / Моторницата Карактеристики: Дигитален безжичен видео приемник вграден во монитор и и...

  • Приказ на задниот монитор на фотоапаратот со заден приказ

  Приказ на задниот монитор на фотоапаратот со заден приказ

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Normal Image/ Mirror Image Switch: Support

  Предна / задна камера со монитор со безжичен систем, монитор на екран во боја 4,3 инчи За СЕДАН, СУВ, ПИКУП итн. Монитор Вграден безжичен видео приемник, камера изградена со видео предавател Карактеристики Операција со повеќе јазици: англиски, кинески, N едераленд, PYCC, италијански, ESPA, Германски , француски итн...

  • Резервни монитори за обратна камера

  Резервни монитори за обратна камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Normal Image/ Mirror Image Switch: Support

  Предна / задна камера со монитор со безжичен систем, монитор на екран во боја 4,3 инчи За СЕДАН, СУВ, ПИКУП итн. Монитор Вграден безжичен видео приемник, камера изградена со видео предавател Карактеристики Операција со повеќе јазици: англиски, кинески, N едераленд, PYCC, италијански, ESPA, Германски , француски итн...

  • Безжичен систем за монитор на заден приказ

  Безжичен систем за монитор на заден приказ

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија

  • Способност за снабдување: 10000sets/month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Normal Image/ Mirror Image Switch: Support

  Предна / задна камера со монитор со безжичен систем, монитор на екран во боја 4,3 инчи За СЕДАН, СУВ, ПИКУП итн. Монитор Вграден безжичен видео приемник, камера изградена со видео предавател Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Мулти-јазична операција:...

Нови Продукти

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site