Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Резервни монитори на заден приказ

Резервни монитори на заден приказ

Категории на производи од Резервни монитори на заден приказ , ние сме специјализирани производители од Кина, Монитор на ретровизор , Резервни монитори на заден приказ добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Монитор со двојна резервна камера R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Резервни монитори на заден приказ Добавувачи

Нашата фабрика обезбедува жичен и безжичен монитор на ретровизорот од 4,3 ", 5", 7 ", 9". Редовно ви помагаме да ја видите сликата зад вашето возило кога возите.


4,3 / 5/7/9 / 10,1 инчен монитор има резолуција на пиксели од 800 x 480/1024 * 600 и прикажаниот е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот автоматски се вклучува и префрлајте на камерата на задниот приказ кога се менува.


7-инчен TFT LCD екран Монитор со вграден безжичен ресивер - слика со висока резолуција и целосен дисплеј во боја.Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site