Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Резервна камера за возила > Stвездена HD обратна камера

Stвездена HD обратна камера

Категории на производи од Stвездена HD обратна камера , ние сме специјализирани производители од Кина, Обратна камера на HD , Stвездената HD обратна камера добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Резервна камера ОЕМ R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Резервна камера со HD лиценца за плочи

  Резервна камера со HD лиценца за плочи

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Висок квалитет на слика: Ефективни пиксели: 1280 X 720 пиксели , единствена слика за ноќно гледање од 0,001Lux без инфрацрвена технологија.3D DNR навистина го подобруваат квалитетот на сликата на фотоапаратот. Резервна камера поставена на огледало со плоча, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили,...

  • Резервна камера со Starвездена светлина

  Резервна камера со Starвездена светлина

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервната камера со задно гледање на HD возило доаѓа со пиксели од 1280 × 720, ноќно гледање Слика во текот на ноќта дури и без LED диоди, 175 агол на гледање, усвојува 3Д дигитална технологија за намалување на бучавата, IP водоотпорен рејтинг, ROHS материјал, дизајн на мала потрошувачка. Висок квалитет на слика:...

Кина Stвездена HD обратна камера Добавувачи

 • [Ellвездената HD ноќна визија] Резервната камера е надградена на ellвездена HD за подобрување на ноќното гледање. Резервни камери со stвезден HD ноќен поглед, нема потреба да се грижите за слепите точки при менување на вашиот автомобил
 • [175 ° широк агол на гледање] Оваа мала камера од задната слика има поширок агол на гледање од другите брендови.Даголен од 175 степени, хоризонтална од 140 степени и 90 степени во вертикална насока
 • [Слика со висока резолуција] Оваа HD резервна камера има резолуција од 1280 X 720 пиксели, Може да се користи на HD-екранот, појасна слика во споредба со другите резервни камери за возила
 • [Универзално поставено] Универзалната резервна камера за монтирање може да се инсталира на сите 12V автомобили. Може да се постигне различна позиција со прилагодливата заграда. Не вградените упатства ви даваат појасен поглед
 • [32ft видео кабел и лесна инсталација] Ние нудиме 32-кабелски видео кабел за да се обезбеди дека задната слика може да одговара совршено за повеќето типови автомобили. Инсталацијата е само 3 чекори, навистина едноставна за инсталирање и работење за неколку минути. HD

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site