Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Резервна камера за возила > Универзална резервна камера

Универзална резервна камера

Категории на производи од Универзална резервна камера , ние сме специјализирани производители од Кина, Универзална резервна камера , Wичен ментален резервен фотоапарат добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Резервна камера за автомобили R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Резервна камера за CMOS

  Резервна камера за CMOS

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна површина поставена на мини HD Cmos резервна камера, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн Резервна копија на задниот изглед IP68 со рејтинг на водоотпорен рејтинг со доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови....

  • Резервна камера со универзален преглед

  Резервна камера со универзален преглед

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Страна поставена мини резервна камера, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на најновата...

  • Универзална резервна камера со мини страничен преглед

  Универзална резервна камера со мини страничен преглед

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Страна поставена мини резервна камера, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на најновата...

  • Универзална резервна камера со страничен преглед

  Универзална резервна камера со страничен преглед

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со странично огледало, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на најновата...

  • Огледална универзална резервна камера

  Огледална универзална резервна камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со огледало поставена на површината, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на...

  • Мини универзална резервна камера

  Мини универзална резервна камера

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера со огледало поставена на површината, лесна инсталација. Погоден за повеќето модели на автомобили, вклучувајќи SUV, пикап, камион, мини автомобил, итн IP68 водоотпорен рејтинг и доказ за кал, дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови. Заштитени од целосно потопување во вода. Користење на...

  • Универзална задна резервна камера

  Универзална задна резервна камера

  • Единечната цена: USD 8.95 - 9.85 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/M

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  А резервната камера (исто така наречени обратен камера) е специјален тип на видео камера која е произведена специјално за цел да биде во прилог на задниот дел на возилото за да се помош во подршка , и да се олесни на задните место слепи . Резервните фотоапарати се познати како камери за обратна обработка или камери за...

  • Универзална резервна камера со заден преглед

  Универзална резервна камера со заден преглед

  • Единечната цена: USD 8.96 - 9.85 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Компактната дизајнирана метална резервна камера за зачувување на камиони, приколки, комбе, РВ, џип, форд, Тојота, пикап. Водоотпорната резервна копија на резервната камера со IP68 оценка, значи кога е монтирана, соодветно е да работи во скоро сите временски услови. Предната слика или сликата од задниот приказ по избор...

Кина Универзална резервна камера Добавувачи

Универзалната резервна камера може да одговара буквално на секое возило, како што се SUV, PICKUP, RV, SEDEN. Слика со висока дефиниција, резолуција: 420 ТВ линии; Ефективни пиксели: 628 X 586 пиксели. дизајн на мала потрошувачка. Водоотпорната резервна копија на резервната камера со IP68 оценка, значи кога е монтирана, соодветно е да работи во скоро сите временски услови. Агол на слика од 170 степени, ве тера да паркирате и да се свртите поудобно. waterproof

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site