Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Резервна камера за возила > Универзална резервна камера > Универзална резервна камера со заден преглед

Универзална резервна камера со заден преглед
Универзална резервна камера со заден преглед
Универзална резервна камера со заден преглед
Универзална резервна камера со заден преглед
Универзална резервна камера со заден преглед

Универзална резервна камера со заден преглед

Единечната цена: USD 8.96 - 9.85 / Piece/Pieces
Начин на плаќање: T/T,Paypal
Incoterm: FOB
Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces
Време на испорака: 20 Денови

Основни информации

  Модел бр.: SV-650L

  Image Sensor: 1/4" CMOS

  TV System: PAL/NTSC

  Resolution: 420TV Lines

  Pixels Array: 648*488 Pixels

  Mini Illumination: 0.5Lux

  Video Output: 1.0Vp-p75ohm

  View Angle: 135°/170° [Optional]

  Power Voltage: 12V/24V [Optional]

  Current Consumption: 80mA

  Waterproof Rating: IP68

Additional Info

  Пакување: Картонска кутија

  Продуктивност: 10000pcs/Month

  Бренд: СВТЦАМ

  Транспорт: Ocean,Land,Air

  Место на потекло: Шенжен

  Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  Сертификат: CE/FCC/ROHS

  Порт: Shenhen

Опис на производот

 • Компактната дизајнирана метална резервна камера за зачувување на камиони, приколки, комбе, РВ, џип, форд, Тојота, пикап.

 • Водоотпорната резервна копија на резервната камера со IP68 оценка, значи кога е монтирана, соодветно е да работи во скоро сите временски услови.


 • Предната слика или сликата од задниот приказ по избор по функција кабел. Навистина да ви помогнеме да проверувате слепи дамки во темнината, да ве направат паркирање и да се сврти поудобно.


 • Дизајн на ниска потрошувачка на енергија значи дека фотоапаратот работи постабилно и троши помалку од 80mA.

  SV-360L-CE


Категории на производи : Резервна камера за возила > Универзална резервна камера

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong