Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Резервна камера за возила

Резервна камера за возила

Категории на производи од Резервна камера за возила , ние сме специјализирани производители од Кина, Резервна камера за возила , Резервна камера со огледала добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Резервна камера со огледало на возилото R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Кина Резервна камера за возила Добавувачи

Резервната камера (исто така наречена обратна камера ) е посебен вид на видео камера која е произведена специјално со цел да се прицврсти на задниот дел од возилото за да помогне во резервна копија и да ја олесни задната слепа точка . Резервните фотоапарати се познати како камери за обратна обработка или камери за заден преглед. Тој е специјално дизајниран за да избегне резервен судир . Резервните камери обично се поврзани со мониторите за преглед на возилото.

Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site