Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Системи за безжична резервна копија > Wifi резервна камера

Wifi резервна камера

Категории на производи од Wifi резервна камера , ние сме специјализирани производители од Кина, Wifi резервна камера , Безжична резервна камера со безжична меморија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Wifi безжична резервна камера за резервна копија за Suv R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • WiFi камера за лиценци

  WiFi камера за лиценци

  • Единечната цена: USD 34 / Set/Sets

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: 0,72 кг / сет, 20 комплет / картон, 57 * 42 * 38,5 см / картон, 350 * 190 * 42мм / сет

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 100 Set/Sets

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Преносна WIFI камера со плочка за лиценца со целосна рамка Карактеристики: 1. Користете мобилни уреди наместо монитор за автомобили, погодно за прегледување на слики зад вас преку мобилните уреди iOS и Android 2. Камера вградена во WIFI модул 3. Дигитален пренос на дигитален сигнал против заглавување 4. Без кабелско...

  • Wi-Fi камера на системот за преиспитување на опремата за безбедност на видот на возилото

  Wi-Fi камера на системот за преиспитување на опремата за безбедност на видот на возилото

  • Единечната цена: USD 35.88 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодено поле за боја.

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 60 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Wi-Fi камера на системот за преиспитување на опремата за безбедност на видот на возилото Модел бр .: SVT-928WF ТВ систем: NTSC / PAL Мини осветлување: 0 LUX [IR ON] Излез на видео: 1.0Vp-p75ohm Агол на гледање: 135 ° [D] Водоотпорен рејтинг: IP68 Сензор за слика: CMOS во боја од 1/3 " Резолуција: 550TV линии...

  • Ноќна визија Водоотпорен и ударна изолација на Wi-Fi камера за заден приказ за iPhone iPad Андроид телефонски таблет

  Ноќна визија Водоотпорен и ударна изолација на Wi-Fi камера за заден приказ за iPhone iPad Андроид телефонски таблет

  • Единечната цена: USD 35 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодено поле за боја.

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 60 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Ноќна визија Водоотпорен и ударна изолација на Wi-Fi камера за заден приказ за iPhone iPad Андроид телефонски таблет Оваа резервна камера за WiFi возило се поврзува безжично со вашиот паметен телефон, овозможувајќи ви да го видите прегледот на камерата на вашиот паметен телефон! Водоотпорна резервна камера со...

  • Резервна камера за WiFi Wiless HD

  Резервна камера за WiFi Wiless HD

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Bag/Bags

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Wi-Fi конекција - производот ја усвојува најновата точка за WiFi на автомобилот за да укаже на технологија за безжично поврзување. Нема никакво мешање со други безжични уреди. Инсталирате овој систем Wi-Fi резервната камера на вашиот автомобил како ако има друг [око ". Тоа може да ви помогне да се врати или да се...

  • Резервна камера за WIFI за камион

  Резервна камера за WIFI за камион

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Картонска кутија

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 300 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Оваа резервна камера за WiFi возило се поврзува безжично со вашиот паметен телефон, овозможувајќи ви да го видите прегледот на камерата на екранот на паметниот телефон! Водоотпорна резервна камера со 28 инфрацрвени ламби и вграден WiFi предавател кој се поврзува преку WiFi конекција. Има лесна инсталација, едноставна...

  • Резервна камера за резервна копија за ноќна визија преку Wi-Fi, за iPhone iPad, Android телефонски таблет

  Резервна камера за резервна копија за ноќна визија преку Wi-Fi, за iPhone iPad, Android телефонски таблет

  • Единечната цена: USD 35.88 / Piece/Pieces

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена кутија за бои. MOQ за OEM Oder: 300 сетови

  • Способност за снабдување: 100000pcs/Month

  • Мин. Со цел: 60 Piece/Pieces

  • Сертификат: CE/FCC/ROHS/IP68

  Резервна камера за резервна копија за ноќна визија преку Wi-Fi, за iPhone iPad, Android телефонски таблет Модел бр .: SVT-928WF ТВ систем: NTSC / PAL Мини осветлување: 0 LUX [IR ON] Излез на видео: 1.0Vp-p75ohm Агол на гледање: 135 ° [D] Водоотпорен рејтинг: IP68 Сензор за слика: CMOS во боја од 1/3 " Резолуција:...

Кина Wifi резервна камера Добавувачи

Оваа Wi-Fi резервна камера се поврзува безжично со вашиот паметен телефон, овозможувајќи ви да го видите прегледот на камерата на екранот на паметниот телефон! Преземете ја бесплатната апликација My Cam од уредот App Store за IOS уредот или Google Play Store за Android уред, камерата и паметниот телефон ќе можат да се поврзат преку WiFi конекција.


1, WIFI безжичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / кампер / пикап / 5-то тркало / автобус. Лесно се инсталира, нема покомплексно жици.

2, резервна камера со резервна копија IR со ретровизор со вграден безжичен предавател --- со индивидуална LED-инфрацрвена (IR) 12/18/28 за ноќна визија. Цврста метална камера со IP68 Водоотпорен и кал доказ, Дизајнирана и тестирана за екстремни климатски услови.

3, опсег на напон од напојување од 12-32V DC, флексибилна компатибилност на возилото.

4, Дигитална безжична технологија за специјализирани возила, Без никакво мешање во други безжични уреди, доколку обезбедите стабилна и висока резолуција на слика со опсег на прифаќање од 100 М во отворени области.


Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site