Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Leonard Xiong Mr. Leonard Xiong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Sunveytech Co.,LTD

Производи

Home > Производи > Wични системи за резервна копија на фотоапарати > Wичен резервен систем на фотоапарати за автомобил

Wичен резервен систем на фотоапарати за автомобил

Категории на производи од Wичен резервен систем на фотоапарати за автомобил , ние сме специјализирани производители од Кина, Комплет резервна камера , Wичен систем за резервна копија на фотоапарати добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Wичен резервен комплет за камера R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Погледнете:

  • Мониторинг на паркирање на задната камера за автомобил

  Мониторинг на паркирање на задната камера за автомобил

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Монитор на задно гледање и монитор за приказ на автомобили, пикап, SUV, Миниван, Трактор, Приколка и Седан Карактеристики 1. Камера со LED осветлување со осветлување од 8 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се...

  • Камера и екран на задниот приказ на табличка со плочи 4.3inch

  Камера и екран на задниот приказ на табличка со плочи 4.3inch

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Монитор на задно гледање и монитор за приказ на автомобили, пикап, SUV, Миниван, Трактор, Приколка и Седан Карактеристики 1. Камера со LED осветлување со осветлување од 8 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се...

  • Монитор за резервна копија на помош за автомобил

  Монитор за резервна копија на помош за автомобил

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување:  19,8 * 14,1 * 12см / сет, 0,5 кг / сет, 30 комплети / картон. Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Предна / задна камера и монитор на екранот за SEDAN, SUV, PICKUP Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се прилагодливи на H / V / W 3. Мулти-јазична...

  • Резервна камера со динамична траекторија

  Резервна камера со динамична траекторија

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Предна / задна камера и монитор на екранот за SEDAN, SUV, PICKUP Интелигентна Обратно траекторија ја следи паркинг линијата Камера Не бара кутија за патеки, CANBUS или OBD интерфејси, вграден модул за обратно следење. 3.Прецизирајте ја траекторијата за враќање на паркингот Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6...

  • Резервна камера за паркирање и обратна камера и екран

  Резервна камера за паркирање и обратна камера и екран

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Предна / задна камера и монитор на екранот за SEDAN, SUV, PICKUP Интелигентна Обратно траекторија ја следи паркинг линијата Камера Не бара кутија за патеки, CANBUS или OBD интерфејси, вграден модул за обратно следење. 3.Прецизирајте ја траекторијата за враќање на паркингот Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6...

  • Систем за камера за монитор на заден приказ

  Систем за камера за монитор на заден приказ

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Предна / задна камера и монитор на екранот за SEDAN, SUV, PICKUP Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се прилагодливи на H / V / W 3. Мулти-јазична...

  • Паркирање на фотоапаратот од предниот приказ

  Паркирање на фотоапаратот од предниот приказ

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување: Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Предна / задна камера и монитор на екранот за SEDAN, SUV, PICKUP Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се прилагодливи на H / V / W 3. Мулти-јазична...

  • Комплет за камера со резерви на заден изглед

  Комплет за камера со резерви на заден изглед

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување:  19,8 * 14,1 * 12см / сет, 0,5 кг / сет, 30 комплети / картон. Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Предна / задна камера и монитор на екранот за SEDAN, SUV, PICKUP Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се прилагодливи на H / V / W 3. Мулти-јазична...

  • Резервна камера со заден изглед на автомобил

  Резервна камера со заден изглед на автомобил

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување:  19,8 * 14,1 * 12см / сет, 0,5 кг / сет, 30 комплети / картон. Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Предна / задна камера и монитор на екранот за SEDAN, SUV, PICKUP Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се прилагодливи на H / V / W 3. Мулти-јазична...

  • Резервна копија на системот и систем за комплет за монитори

  Резервна копија на системот и систем за комплет за монитори

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување:  19,8 * 14,1 * 12см / сет, 0,5 кг / сет, 30 комплети / картон. Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Предна / задна камера и монитор на екранот за SEDAN, SUV, PICKUP Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се прилагодливи на H / V / W 3. Мулти-јазична...

  • Обратна камера со автомобил со монитор 4.3 Инчи

  Обратна камера со автомобил со монитор 4.3 Инчи

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување:  19,8 * 14,1 * 12см / сет, 0,5 кг / сет, 30 комплети / картон. Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Предна / задна камера и монитор на екранот за SEDAN, SUV, PICKUP Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се прилагодливи на H / V / W 3. Мулти-јазична...

  • Комплет за камера и монитор за автомобили

  Комплет за камера и монитор за автомобили

  • Бренд: СВТЦАМ

  • Пакување:  19,8 * 14,1 * 12см / сет, 0,5 кг / сет, 30 комплети / картон. Неутрална кутија или прилагодена колоритна кутија.

  • Способност за снабдување: 100000sets/Month

  • Мин. Со цел: 500 Set/Sets

  • Сертификат: CE/EMC/FCC/ROHS/E-MARK

  Предна / задна камера и монитор на екранот за SEDAN, SUV, PICKUP Карактеристики 1. Камера со LED диоди од 6 парчиња, може да работи оптимално во темни услови. 2. Линиите со скала на растојание може да се отворат и затворат рачно, линиите за паркирање се прилагодливи на H / V / W 3. Мулти-јазична...

Кина Wичен резервен систем на фотоапарати за автомобил Добавувачи

Ретровизор за заден приказ на боја TFT LCD и HD cm или CCD водоотпорен ноќен преглед на возилото заден преглед на резервна копија на фотоапаратот за камиони, приколки, пикап, RV.


1, iredичен резервен систем на фотоапарати за камион / ван / караван / приколки / Кампер / пикап / 5-то тркало / автобус.

2, 7/9 / 10,1 инчен монитор има резолуција на пиксели од 800 x 480 и прикажаната е остра јасна дигитална слика. Мониторот има внес на видео со канал; V1 / V2 по избор. PAL & NTSC за избор. Мониторот автоматски се вклучува и префрлувајте се на задната камера кога се вртите.

3, Резервна инфрацрвена камера (IR) Визија Со 10/12/18 / 28infra-црвени светла, ќе може да се види до 50ft дури и во целосен мрак. Користење на најновата генерација чип на сензори за слики, одличен ефект во боја.

4, тврд метал ја оштети тешката камера со IP68 Водоотпорен и кал доказ, Дизајниран и тестиран за екстремни климатски услови.

5, Системот е комплетно со кабел 66 '(20 метри) со приклучоци од авион и сите компоненти потребни за инсталација.Испрати Испраќам барање

Тел:86-755-28447195

Fax:86-755-28447195

Мобилен телефон:+8613380378115Contact me with Whatsapp

Е-пошта:molley@sunveytech.com

Адреса:502, Floor 5, Building A, Penglongpan High-Tech Park, No. 11, Dafu Industrial Zone, Dafu Community, Guanlan, Longhua District, Shenzhen City, Guangdong Province 518000, China, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site